KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 16163213
nr 1616 3213
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Teckning, Signerad, påskrift a tergo. Bildmått: 29x20 cm, yttermått inklusive ram: 44x34 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:17:49
25/4 22:25:16
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström