KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 16163213

nr 1616 3213

Bengt Lindström

(1925-2008), Sverige

Teckning, Signerad, påskrift a tergo. Bildmått: 29x20 cm, yttermått inklusive ram: 44x34 cm

Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 april 2024
kl 20:17:49

25/4 22:25:16 1      Vinnande bud

Bengt Lindström

Läs mer om Bengt Lindström